">
Издательство «ДИКОЕ ПОЛЕ»
ул. Троицкая (б. Чекистов), 31-а | Запорожье | Украина

Нагурна Т.П. Ми нащадки козаків


Нагурна Т.П. Ми нащадки козаків

У запропонованому методичному посібнику  наведено матеріали практичного досвіду впровадження виховання дошкільнят засобами козацько-лицарської педагогіки   Нагурної Т.П., вихователя дошкільного навчального закладу № 2 «Подоляночка» м. Славути Хмельницької області.

«Розбудова незалежної України дала поштовх для відродження козацьких традицій. Серед проблем, від розв’язання яких залежить здійснення національного відродження нашої країни, важливе місце відводиться вихованню національної свідомості, яка повинна будуватися з урахуванням багатовікової історії народу. Козацькі виховні традиції і звичаї є порятунком для сучасної молоді а козацький дух не втрачає сили, енергії, цілеспрямованості. 

Саме тому, я стала вивчати історію України і звернула увагу на те, що дізналася. багато цікавого. Та свої знання потрібно передати дітям. Почала з найпростішого: ми вивчили декілька козацьких ігор спортивного характеру. Дітям сподобалось змагатись «куренями» (так ми назвали наші команди). «А хто такі козаки?», - діти  стали мене запитувати. Ми читали книги, дивились фільми, я проводила розваги, заняття, свята, просто бесіди.

Щоб більш доступнішим було моє пояснення – я створила в садочку кімнату козацької слави. Там відобразила побут козаків, життя в минулому і сьогоденні.»

За матеріалами книги

ISBN - 978-966-2752-43-4